Support
×
Bizimle İletişime Geç!
Prices Lip
Notification Human White Notification Heart White Notification Comment White

Instagram Beğeni Satın Al

Instagram Beğeni paketlerimiz fiyat performans odağı göz önünde bulundurularak optimize edilmiştir. Instagram Türk Beğeni, Yabancı Beğeni, Bot ve Gerçek beğeni olarak bir seçim yaparak sipariş verebilirsiniz.


SIKÇA SORULAN SORULAR

Neden Instagram beğeni almalıyım?

Instagram her gün kullanıcı kazanan ve gelişen, dünyanın sosyal medya devlerinden bir tanesidir. Öyle ki Instagram kullanan kullanıcıların sayısı gün ve gün artmaya devam ediyor. Tüm bu kullanıcıların ortak noktalarından bir tanesi, beğeni sayılarına dikkat etmeleri. Neredeyse her Instagram kullanıcısı, yaptığı paylaşımın beğeni sayısının yüksek olup olmadığını kontrol ediyor. Bazılarımız biraz şanslı oluyor ve daha fazla instagram beğenisine sahip olabiliyor. Fakat sorun yok çünkü, Instagrambegenial.com sayesinde hiçbir çabaya gerek kalmadan instagram beğeni sayılarınızı jet hızında artırabileceksiniz. Gerçek bir sosyal medya fenomeni olmanın bu kadar kolay olacağını düşünmek zor, fakat paket satın aldıktan sonra bunu düşünmenize gerek kalmayacak.

Instagram paylaşımlarınıza gönderdiğimiz beğeniler hesabınızdaki etkileşimleri artırdığı gibi, paylaşımlarınızın keşfete düşme şansını ciddi oranda yukarıya çeker. Öyle ki bu oran %200'e kadar çıkabilir. Sadece 200 adet beğeni satın alarak binlerce insana erişebilirsiniz. Üstelik bunu yapmanın diğer bir yolu, otomatik beğeni almaktır. Sizin sipariş vermekle uğraşmanıza gerek kalmadan paylaşımlarınıza otomatik olarak beğeni gönderen bu sistem, instagrambegenial.com'da sizleri bekliyor!

Instagram beğenileri Türk mü?

Eğer seçtiğiniz hizmet Türk ise, evet. Yani şöyle ki, sistemimizde yabancı ve Türk olmak üzere iki çeşit instagram beğeni hizmeti sunuyoruz.Sipariş vermeden önce bir paket seçmeniz gerekir. Paket seçimi yaparken alım yapacağınız instagram beğenilerinin Türk mü yabancı mı olacağına siz karar verirsiniz. Eğer Instagram Türk beğeni satın almak isterseniz bu şekilde gönderilir. Yabancı beğeni satın almanız halinde yabancı kullanıcılar kullanılarak paylaşımınıza gönderim yapılır. Her iki durumda da veritabanlarımızdaki en aktif kullanıcıları paylaşımınıza yönlendiririz.

Eğer otomatik olarak paylaşımlarınıza Türk hesaplar tarafından beğeniler gelmesini istiyorsanız Instagram Otomatik Beğeni hizmetimize göz atabilirsiniz. Paketler arasından Türk olanlardan bir tanesini seçerek sipariş vermeniz halinde, hesabınızda yapacağınız paylaşımlara beğeni gelecektir. Üstelik herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmaz. Otomatik beğeni 1 ay boyunca yapacağınız paylaşımları otomatik olarak algılar ve beğeni gönderir. Böylece en hızlı şekilde hesabınıza otomatik olarak Türk ve Gerçek hesaplar beğeni gönderirler ve bu sizin keşfete düşme şansınızı gözle görülür şekilde artırabilir. Üstelik paylaşımlardaki erişim artışı, hesabınızı olası bir spam durumuna girmekten de kurtarabilir.


NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Keşfet Sekmesi Sizden Sorulur!

Instagrambegenial.com üzerinden alacağınız beğeniler %90 Türk olduğundan, hızlı şekilde gönderildiğinden ve kaliteli kullanıcılar olduğundan dolayı beğeni gönderdiğiniz paylaşımınızda ciddi bir keşfet etkisi söz konusu olabilir. Öyle ki yapılan testlere bakarak elde ettiğimiz bu verileri paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Sistemimiz üzerinden beğeni gönderilen bazı paylaşımlarda etkileşimin %150 oranında artış yakaladığını gördük. Bu oran artabiliyor veya azalabiliyor. Fakat satın aldığınız beğenilerin sadece bir sayıdan ibaret olmadığını görmek sizin için de mutluluk verici olacak.

Çok Seçenek, Çok Kalite!

Instagram beğeni satın al işlemi gerçekleştirirken birbirinden farklı paket seçenekleri görebileceksiniz. Bu çeşitlilik müşterilerimizin kendine uygun paketi bulabilmesi için yaratıldı. Beğeni satın alırken, yavaş bir şekilde doğal artış şeklinde yüklenen bir türk beğeni servisini tercih edebilir veya anında yüklenen jet jızında bir türk beğeni servisini seçebilirsiniz. Yabancı, Türk seçenekleri arasında bir seçim yapabilir ve kitlenize uygun cinsiyeti de belirleyebilirsiniz. Eğer çok fazla paylaşıma beğeni gönderimi yapacaksanız beğeniyi bölerek paylaşımlara dağıtabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse, 10.000 adet beğeniyi 100 farklı paylaşıma 100'er beğeni olarak iletebilirsiniz.

Güvenilirlik ve Garanti

Sistemimiz üzerinden göndereceğiniz beğeniler son derece güvenilir olacaktır. Seçtiğiniz pakete ait özelliklerde beğeniler geleceğinden emin olabilirsiniz. Gönderdiğimiz beğeniler Türk, kaliteli hesaplardan gönderilir ve kolayca silinme riskini ortadan kaldırır! Aynı şekilde otomatik beğeni sayfamızdan paylaşımlarınıza otomatik olarak beğeni gönderilmesini de sağlayabilirsiniz! Dilerseniz doğal şekilde yavaş yavaş gönderilmesini talep edebilir, dilerseniz anında yüklenmesini isteyebilirsiniz. Her üç şekilde de memnuniyetinizin kaybolmayacağından eminiz!

Kolay Ödeme ve 7/24 Destek

Instagrambegenial.com üzerinde çok kolay bir şekilde instagram beğeni satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Öyle ki site üzerinde hesap açmanıza, bir hesaba giriş yapmanıza veya bize şifre verisi vermenize gerek yoktur. Hesabınıza beğeni göndermek için sizden şifre talep etmeyiz! Sadece paketinizi seçmeniz yeterli. Sonrasında PayTR ile 7/24 banka / kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz. Destek ekibimiz ise 7 gün 24 saat size destek vermek için aktif olacak. Dilerseniz Whatsapp, dilerseniz E-mail üzerinden bizlerle iletişime geçebiliriz. Satış öncesi veya sonrası farketmeksizin, size yardımcı olabilmek için elimizden geleni yapacağız.